اشتباهات تجاری برای جلوگیری از هنگام شروع کار


هدف این ویرایشگر جدید این است که افزودن محتوای غنی به وردپرس را ساده و لذت بخش کند. این کل پست از مطالبی تشکیل شده است – تا حدی شبیه آجرهای LEGO – که می توانید در آن حرکت کنید و با آنها تعامل کنید. نشانگر خود را به اطراف حرکت دهید و متوجه خواهید شد که بلوک های مختلف با رئوس مطالب و فلش ها روشن می شوند. پیکان ها را فشار دهید تا بلوک ها به سرعت تغییر مکان دهند ، بدون اینکه از ترس از دست دادن چیزهایی در روند کپی و چسباندن ترس داشته باشید.


عناوین نیز بلوک های جداگانه هستند ، که به طرح و سازماندهی محتوای شما کمک می کند. آنچه اکنون می خوانید یک بلوک متنی است که اساسی ترین بلوک از همه است. بلوک متن کنترل های خاص خود را دارد تا آزادانه در اطراف پست جابجا شود …

  • متن و عنوان
  • تصاویر و فیلم ها
  • گالری ها
  • جاسازی مانند یوتیوب ، توییت یا سایر پست های وردپرس.
  • بلوک های طرح بندی ، مانند دکمه ها ، تصاویر قهرمان ، جداکننده ها و غیره.
  • و البته این لیست ها را دوست دارند 🙂

ویرایش بصری

یک مزیت بزرگ بلوک ها این است که می توانید آنها را در جای خود ویرایش کنید و مستقیماً محتوای خود را دستکاری کنید. به جای داشتن زمینه هایی برای ویرایش مواردی مانند منبع نقل قول یا متن یک دکمه ، می توانید مستقیماً محتوا را تغییر دهید. نقل قول زیر را ویرایش کنید:

کمال نه زمانی حاصل می شود که چیز دیگری برای افزودن نباشد ، بلکه وقتی چیزی برای بردن باقی نمانده است.

مت مولن وگ ، 2017

اطلاعات مربوط به منبع نقل قول یک قسمت متنی جداگانه است ، شبیه زیرنویس های موجود در تصاویر ، بنابراین ساختار نقل قول حتی اگر منبع را انتخاب ، اصلاح یا حذف کنید ، محافظت می شود. همیشه اضافه کردن آن آسان است.

رسانه

اگر ترازهای گسترده و گسترده جدید را با گالری ها ترکیب کنید ، می توانید یک طرح بسیار غنی از رسانه را خیلی سریع ایجاد کنید:

post_img_11-min
اعتبار: مایکل موری

مطمئناً ، تصویر کاملاً گسترده می تواند بسیار بزرگ باشد. اما گاهی اوقات تصویر ارزش آن را دارد. موارد فوق یک گالری است که فقط دارای دو تصویر است. این یک روش ساده تر برای ایجاد طرح های جذاب بصری ، بدون نیاز به کار با شناور است. همچنین می توانید با استفاده از سوئیچ بلوک ، به راحتی گالری را دوباره به تصاویر مجزا برگردانید.

نتیجه

هر بلوکی می تواند این ترازها را انتخاب کند. بلوک تعبیه شده آنها را نیز دارد ، و خارج از جعبه پاسخ می دهد. اطلاعات مربوط به منبع نقل قول یک قسمت متنی جداگانه ، مشابه زیرنویس های زیر تصاویر است.

دیدگاهتان را بنویسید